Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

3 Dni Łapania Innej Perspektywy - Kartka z kalendarza - Szkolnastrona.pl

Pomoc techniczna

Telefon: 34 377 06 51

Obsługa klienta

Telefon: 34 377 06 50

Wyszukiwarka

Formularz wyszukiwania

3 Dni Łapania Innej Perspektywy

20.04.2018

3 Dni Łapania Innej Perspektywy

 

Czy pamiętasz kiedy po raz ostatni zachwyciłeś się czymś, mając w oczach iskierki typu wow? Kiedy przystanąłeś na chwilę, aby bez pośpiechu wsłuchać się w siebie i odkryć za czym tęsknisz?

 

Piątek – 20.04.2018

 

Uświadom sobie, że gdy biadolisz nad swoim losem, otaczając się ludźmi pokroju Smerfa Marudy, nie spotka Cię nic niezwykłego.
Zadanie na dziś: poszukaj towarzystwa ludzi pozytywnych, którzy pomogą Ci dostrzec jak wiele fantastycznych rzeczy może Cię jeszcze spotkać.

Sobota – 21.04.2018

W dzisiejszych czasach, w których pośpiech towarzyszy nam na każdym kroku, prawdziwym luksusem jest posiadanie czasu na własne życie wewnętrzne.
Zadanie na dziś: wyrzuć pośpiech do kosza. Czas to najcenniejszy podarunek, jaki można podarować sobie i jaki można dać innym. Wykorzystaj go najlepiej jak potrafisz!

Niedziela – 22.04.2018

Gdy odzyskasz już kontrolę nad swoim zegarem, zatrać się w milczeniu i ciszy. Wyłącz telewizor i radio.
Zadanie na dziś: ustal czego brakuje w Twoim życiu i zrób krok w tym kierunku.

Pamiętaj, że nikt z Tobą nie podpisał kontraktu na szczęście. Chcesz mieć lepsze życie? Poszukaj innej perspektywy. Czegoś, co Cię poruszy i zmieni. :)

 

 

*Fotografia pochodzi ze źródła: http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Felix_Burda_Stiftung_Faszination_Darm.jpg