Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Aktualności - Szkolnastrona.pl

Pomoc techniczna

Telefon: 34 377 06 51

Obsługa klienta

Telefon: 34 377 06 50

Wyszukiwarka

Formularz wyszukiwania

Jesteś tutaj:

Aktualności

Artykuły

 • Grudniowa strona miesiąca

  2017-02-24

  Raz Wróbelek Elemelek znalazł... się we Wróblewie i tam trafił na stronę pewnego Przedszkola. I powstała z tego kolorowa internetowa opowieść o życiu tej placówki, jej opiekunów i wychowanków. A można ją poznać na stronie http://przedwroblew.szkolnastrona.pl/ którą nagrodziliśmy tytułem strony miesiąca grudnia 2016. Ułożyliśmy dla Was recenzję w formie wierszyka:

  Grudniowa strona miesiąca
 • Strona Startowa

  2017-02-23

  Wyobraźcie sobie muzeum, do którego wybieracie się na wystawę. Słyszeliście, że ma się tam dziać! Wchodzicie. Pusto. Na środku mały stoliczek, ale też jakiś taki nie na miejscu. Część gości wychodzi. Nieliczni docierają do bocznych sal, w których, o dziwo, kryją się wszystkie dzieła. O, i tam jest pięknie. Ale bez mapy, informacji, drobnej wskazówki, kto tam dotrze? Dlatego, Drodzy Administratorzy, nie zapominajcie o tym, co rzuca się w oczy jako pierwsze. Niech żaden z Waszych gości nie dozna mylnego wrażenia, że na stronie nic się nie dzieje. Pomogą w tym pewne opcje naszego CMS .

 • Oswajamy BIP

  2017-02-20

  BIP, zdrobniale BIPek (to, gdy jest malutki dla malutkiej placówki :) ), poważnie Biuletyn Informacji Publicznej. Baaardzo ważna strona każdej instytucji publicznej i często najbardziej zaniedbana, zaniechana, powodująca niepotrzebne frustracje. Zadbaliśmy o to, aby nasz szkolnyBIP był zgodny ze standardami, prosty w obsłudze i pod ręką. Możecie też przy okazji znaleźć u nas coś na temat WCAG 2.0, właściwego redagowania stron, obowiązujących ustaw i rozporządzeń, pomoc i zrozumienie. Gotowi na oswajanie? 

 • Strona z Uśmiechniętą Buźką 2016

  : Strona z Uśmiechniętą Buźką 2016
  2017-01-31

  Ale jedno jest przedszkole pod topolą -
  to przedszkole, w którym zawsze jest wesoło,
  tu gdzie każde dziecko śmieje się do dziecka
  i gdzie uśmiech tak się toczy jak piłeczka.

  I tak oto dotoczył się do nas. Uśmiech to coś, co na stronie Przedszkola Gminnego "Bajka" w Jezierzycach http://przedszkole-jezierzyce.szkolnastrona.pl/ jest wszędzie. Otacza nas i zaraża. Przedstawiamy STRONĘ Z UŚMIECHNIĘTĄ BUŹKĄ 2016. Gratulujemy tak dobrze prowadzonej strony! Gratulujemy wszędobylskiego optymizmu i talentu literackiego.

 • Umowa powierzenia danych osobowych szkolnastrona.pl

  2018-05-14

  Szanowni Państwo,

  przed nami 25 maja, moment wejścia w życie Rozporządzenia o ochronie danych (RODO). Ma ono ujednolicić przepisy dotyczące ochrony prywatności w UE i precyzuje zasady przetwarzania danych osobowych przez podmioty.

 • Debiut 2016

  : Debiut 2016
  2017-01-24

  Strona http://spczerniecin.szkolnastrona.pl Szkoły Podstawowej im. Szymona Szymonowicza w Czernięcinie Głównym zainteresowała nas już po 2 miesiącach od jej uruchomienia. Liczyliśmy na Was i się nie przeliczyliśmy. Jesteście naszym Debiutem Roku 2016! A może nawet Debiutem wszystkich debiutów! Gratulujemy.