Aktualności - Szkolnastrona.pl

• Nowe wersje kolorystyczne projektów graficznych

2015-08-13

Wakacje trwają w najlepsze, a my spieszymy z nowiną, że przygotowaliśmy nowe wersje kolorystyczne Waszych ulubionych projektów graficznych, którym nadaliśmy numery: 50-0106, 10-0058, 60-0026 oraz 60-0031. Mamy nadzieję, że przypadną Wam do gustu i będą wybierane równie często jak ich wcześniejsze odsłony. :)

• Powiększ zdjęcie: Strona Zespołu Szkół nr 1 w Kole
    • Powiększ zdjęcie: 60-0026
    • Powiększ zdjęcie: 60-0031
    • Powiększ zdjęcie: 50-0106
    • Powiększ zdjęcie: 10-0058
  • Spotkajmy się na szkoleniu we Wrocławiu

: Spotkajmy się na szkoleniu we Wrocławiu
    2015-07-31

Jesteśmy w połowie wakacji. Docierają do nas pozdrowienia z wielu zakątków świata, za które serdecznie dziękujemy. Cieszy nas tak pozytywny kontakt z naszymi administratorami. :) Z chęcią poznamy Was na żywo, dlatego przypominamy, że już 11 września we Wrocławiu będzie można wziąć udział w kolejnym szkoleniu „Budowanie strony www placówki - o czym dobry Administrator wiedzieć powinien”.

• Relacja z bezpłatnego szkolenia w Częstochowie

: Relacja z bezpłatnego szkolenia w Częstochowie
    2015-07-08

3 lipca 2015 roku, z okazji 10-lecia szkolnastrona.pl, zorganizowaliśmy bezpłatne szkolenie w Częstochowie. Spośród zgłoszeń, dokonanych do 10 czerwca do godziny 15:00, wylosowaliśmy 10 szczęśliwców, których zaprosiliśmy do naszej siedziby. Warsztaty rozpoczęły się po godzinie 9, a my w wakacyjnych humorach przystąpiliśmy do realizacji programu. Mimo tradycyjnego już upału, pracowaliśmy z werwą i zapałem i nawet się nie spostrzegliśmy, a już przerobiliśmy wszystkie zagadnienia.

• Regularne obcowanie z kulturą razem ze Szkolnastrona.pl i Teatrem Groteska cz. 3

: Regularne obcowanie z kulturą razem ze Szkolnastrona.pl i Teatrem Groteska cz. 3
    2015-07-02

Jak wakacje, to czemu nie z kulturą? Wspólnie z Panem Karolem Modzelewskim - historykiem, profesorem nauk humanistycznych, działaczem opozycji w okresie PRL, senatorem I kadencji, autorem licznych publikacji naukowych, odznaczonym Orderem Orła Białego w 1998 roku - zastanówmy się nad definicją kultury i postarajmy się znaleźć dla niej choć chwilkę czasu podczas najbliższych dwóch miesięcy. :)

• Koniec Roku Szkolnego 2014/2015

: Koniec Roku Szkolnego 2014/2015
    2015-06-25

Wiemy, że czekacie na ten komunikat, więc uroczyście ogłaszamy: 26 czerwca nastąpi koniec roku szkolnego i nikt nie jest w stanie powstrzymać zbliżających się wakacji! :) Po wielu ciężkich sprawdzianach, zmęczeni nauką i pracą, acz przepełnieni wspaniałymi wspomnieniami z wycieczek, przedstawień i codziennych wydarzeń roku 2014/2015, pracownicy oświaty, uczniowie i przedszkolaki udają się na zasłużony odpoczynek.

• Relacja ze szkolenia w Krakowie

: Relacja ze szkolenia w Krakowie
    2015-06-18

W upalny, czerwcowy piątek (12.06.2015) spotkałyśmy się z administratorkami szkolnych stron na szkoleniu pt. „Budowanie strony www placówki – o czym dobry administrator wiedzieć powinien”, tym razem w pięknym Krakowie. Warsztaty odbyły się w samym centrum miasta, 3 minuty spacerkiem od dworca PKP, więc dotarcie na miejsce było przyjemnością. Mimo gorącej aury mogłyśmy pracować z werwą, ponieważ sala szkoleniowa znajdowała się w wyremontowanej kamienicy, której stare mury zapewniły nam odpowiednią temperaturę.