Aktualności - Szkolnastrona.pl

• Strona Startowa

2017-02-23

Wyobraźcie sobie muzeum, do którego wybieracie się na wystawę. Słyszeliście, że ma się tam dziać! Wchodzicie. Pusto. Na środku mały stoliczek, ale też jakiś taki nie na miejscu. Część gości wychodzi. Nieliczni docierają do bocznych sal, w których, o dziwo, kryją się wszystkie dzieła. O, i tam jest pięknie. Ale bez mapy, informacji, drobnej wskazówki, kto tam dotrze? Dlatego, Drodzy Administratorzy, nie zapominajcie o tym, co rzuca się w oczy jako pierwsze. Niech żaden z Waszych gości nie dozna mylnego wrażenia, że na stronie nic się nie dzieje. Pomogą w tym pewne opcje naszego CMS .

• Oswajamy BIP

2017-02-20

BIP, zdrobniale BIPek (to, gdy jest malutki dla malutkiej placówki :) ), poważnie Biuletyn Informacji Publicznej. Baaardzo ważna strona każdej instytucji publicznej i często najbardziej zaniedbana, zaniechana, powodująca niepotrzebne frustracje. Zadbaliśmy o to, aby nasz szkolnyBIP był zgodny ze standardami, prosty w obsłudze i pod ręką. Możecie też przy okazji znaleźć u nas coś na temat WCAG 2.0, właściwego redagowania stron, obowiązujących ustaw i rozporządzeń, pomoc i zrozumienie. Gotowi na oswajanie?

• Strona z Uśmiechniętą Buźką 2016

: Strona z Uśmiechniętą Buźką 2016
    2017-01-31

Ale jedno jest przedszkole pod topolą -
    to przedszkole, w którym zawsze jest wesoło,
    tu gdzie każde dziecko śmieje się do dziecka
    i gdzie uśmiech tak się toczy jak piłeczka.

I tak oto dotoczył się do nas. Uśmiech to coś, co na stronie Przedszkola Gminnego "Bajka" w Jezierzycach http://przedszkole-jezierzyce.szkolnastrona.pl/ jest wszędzie. Otacza nas i zaraża. Przedstawiamy STRONĘ Z UŚMIECHNIĘTĄ BUŹKĄ 2016. Gratulujemy tak dobrze prowadzonej strony! Gratulujemy wszędobylskiego optymizmu i talentu literackiego.

• Debiut 2016

: Debiut 2016
    2017-01-24

Strona http://spczerniecin.szkolnastrona.pl Szkoły Podstawowej im. Szymona Szymonowicza w Czernięcinie Głównym zainteresowała nas już po 2 miesiącach od jej uruchomienia. Liczyliśmy na Was i się nie przeliczyliśmy. Jesteście naszym Debiutem Roku 2016! A może nawet Debiutem wszystkich debiutów! Gratulujemy.

• Administratorka roku 2016

zdjęcie deseczek
    2017-01-18

Za pasję, za czas, za zaangażowanie, za przykład, za cierpliwość, za systematyczność, za umiejętności, za kreatywność i za to wszystko, czego wyrazem jest strona Gimnazjum nr 1 im. O. i A. Małkowskich w Zakopanem: http://g1zakopane.szkolnastrona.pl, tytuł Administratora Roku 2016 otrzymuje Pani Anna Przekupień. Pozostając pod niesłabnącym wrażeniem, gratulujemy!

Zespół Szkolnastrona.pl

• Wybór Internautów

2017-01-05

Od 1 stycznia 2017, od godz. 00:01 znamy stronę, która została okrzyknięta przez Internautów najlepszą szkolną stroną roku 2016. Jest nią…