Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Aktualności - Szkolnastrona.pl

Pomoc techniczna

Telefon: 34 377 06 51

Obsługa klienta

Telefon: 34 377 06 50

Wyszukiwarka

Formularz wyszukiwania

Jesteś tutaj:

Aktualności

Artykuły

 • Integracja strony www z Facebookiem

  2017-05-25

  Dla naszych najbardziej aktywnych Klientów mamy specjalną propozycję: integracji strony www z Facebookiem. Dzięki niej możliwe będzie publikowanie postów na Facebooku ze strony internetowej placówki. Umieszczacie Państwo informację raz, a wyświetla się w dwóch miejscach. Jednym ruchem aktualizujecie dwa serwisy. Pozwala to zaoszczędzić czas, zwiększa atrakcyjność strony, liczbę użytkowników i kreuje wizerunek nowoczesnej szkoły. 

  grafika FB
 • Platforma szkoleniowa dla nauczycieli i dyrektorów

  : Platforma szkoleniowa dla nauczycieli i dyrektorów
  2017-05-12

  Z przyjemnością informujemy o uruchomieniu, specjalnie dla klientów Szkolnastrona.pl platformy elearningowej Szkolna24.pl. Współczesny nauczyciel nieustannie podnosi swoje umiejętności zawodowe i kompetencje osobiste. Ilość obowiązków i ciągłe zmiany powodują, że wielu z nauczycieli nie znajduje czasu dla siebie i dla zwiększania swoich umiejętności. Dlatego, bazując na 12 latach naszego doświadczenia, przygotowaliśmy dla Państwa najbardziej popularną obecnie formę kształcenia – kursy elearningowe na nowej platformie edukacyjnej szkolna24.pl

 • zwycięzcy konkursu wielkanocnego

  : zwycięzcy konkursu wielkanocnego
  2017-04-14

  Spotkaliśmy dzisiaj kurczaka,

  Co po baziach sobie skakał,

  Za nim kurka podążała

  I pisanki malowała.

  Wtem baranek się ukazał

  I życzenia złożyć kazał:

  Żeby śmiały się pisanki,
  uśmiechały się baranki,
  mokry Śmigus zraszał skronie,
  dużo szczęścia sypiąc w dłonie.

 • Konkurs Wielkanocny

  : Konkurs Wielkanocny
  2017-03-29

  Może szybki konkursik? Jeśli chcecie, aby życzenia wielkanocne z Waszej szkoły, przedszkola, czy tylko od Was, trafiły do tysiąca placówek i milionów użytkowników w całej Polsce, po prostu je do nas wyślijcie. Poezja, rysunek, film, animacja, cokolwiek Wam przyjdzie do głowy.

 • THE WINNER IS..., czyli oto nasi FINALIŚCI

  : THE WINNER IS..., czyli oto nasi FINALIŚCI
  2017-03-06

  Z ogromną przyjemnością przedstawiamy finalistów Konkursu Szkolnastrona Roku 2016 W kategorii Złota, Srebrna i Brązowa Szkolnastrona Roku 2016:

 • 12 lat minęło

  2017-03-03