Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Aktualności - Szkolnastrona.pl

Pomoc techniczna

Telefon: 34 377 06 51

Obsługa klienta

Telefon: 34 377 06 50

Wyszukiwarka

Formularz wyszukiwania

Jesteś tutaj:

Aktualności

Artykuły

 • zwycięzcy konkursu wielkanocnego

  2017-04-14

  Spotkaliśmy dzisiaj kurczaka,

  Co po baziach sobie skakał,

  Za nim kurka podążała

  I pisanki malowała.

  Wtem baranek się ukazał

  I życzenia złożyć kazał:

  Żeby śmiały się pisanki,
  uśmiechały się baranki,
  mokry Śmigus zraszał skronie,
  dużo szczęścia sypiąc w dłonie.

  zwycięzcy konkursu wielkanocnego
 • Konkurs Wielkanocny

  : Konkurs Wielkanocny
  2017-03-29

  Może szybki konkursik? Jeśli chcecie, aby życzenia wielkanocne z Waszej szkoły, przedszkola, czy tylko od Was, trafiły do tysiąca placówek i milionów użytkowników w całej Polsce, po prostu je do nas wyślijcie. Poezja, rysunek, film, animacja, cokolwiek Wam przyjdzie do głowy.

 • THE WINNER IS..., czyli oto nasi FINALIŚCI

  : THE WINNER IS..., czyli oto nasi FINALIŚCI
  2017-03-06

  Z ogromną przyjemnością przedstawiamy finalistów Konkursu Szkolnastrona Roku 2016 W kategorii Złota, Srebrna i Brązowa Szkolnastrona Roku 2016:

 • 12 lat minęło

  2017-03-03

 • Grudniowa strona miesiąca

  : Grudniowa strona miesiąca
  2017-02-24

  Raz Wróbelek Elemelek znalazł... się we Wróblewie i tam trafił na stronę pewnego Przedszkola. I powstała z tego kolorowa internetowa opowieść o życiu tej placówki, jej opiekunów i wychowanków. A można ją poznać na stronie http://przedwroblew.szkolnastrona.pl/ którą nagrodziliśmy tytułem strony miesiąca grudnia 2016. Ułożyliśmy dla Was recenzję w formie wierszyka:

 • Strona Startowa

  2017-02-23

  Wyobraźcie sobie muzeum, do którego wybieracie się na wystawę. Słyszeliście, że ma się tam dziać! Wchodzicie. Pusto. Na środku mały stoliczek, ale też jakiś taki nie na miejscu. Część gości wychodzi. Nieliczni docierają do bocznych sal, w których, o dziwo, kryją się wszystkie dzieła. O, i tam jest pięknie. Ale bez mapy, informacji, drobnej wskazówki, kto tam dotrze? Dlatego, Drodzy Administratorzy, nie zapominajcie o tym, co rzuca się w oczy jako pierwsze. Niech żaden z Waszych gości nie dozna mylnego wrażenia, że na stronie nic się nie dzieje. Pomogą w tym pewne opcje naszego CMS .