Aktualności - Szkolnastrona.pl

• Koniec Roku Szkolnego 2014/2015

2015-06-25

Wiemy, że czekacie na ten komunikat, więc uroczyście ogłaszamy: 26 czerwca nastąpi koniec roku szkolnego i nikt nie jest w stanie powstrzymać zbliżających się wakacji! :) Po wielu ciężkich sprawdzianach, zmęczeni nauką i pracą, acz przepełnieni wspaniałymi wspomnieniami z wycieczek, przedstawień i codziennych wydarzeń roku 2014/2015, pracownicy oświaty, uczniowie i przedszkolaki udają się na zasłużony odpoczynek.

Koniec Roku Szkolnego 2014/2015
  • Relacja ze szkolenia w Krakowie

: Relacja ze szkolenia w Krakowie
    2015-06-18

W upalny, czerwcowy piątek (12.06.2015) spotkałyśmy się z administratorkami szkolnych stron na szkoleniu pt. „Budowanie strony www placówki – o czym dobry administrator wiedzieć powinien”, tym razem w pięknym Krakowie. Warsztaty odbyły się w samym centrum miasta, 3 minuty spacerkiem od dworca PKP, więc dotarcie na miejsce było przyjemnością. Mimo gorącej aury mogłyśmy pracować z werwą, ponieważ sala szkoleniowa znajdowała się w wyremontowanej kamienicy, której stare mury zapewniły nam odpowiednią temperaturę.

• Bezpłatne szkolenie w Częstochowie - wyniki losowania

: Bezpłatne szkolenie w Częstochowie - wyniki losowania
    2015-06-11

3 lipca 2015 roku, z okazji 10-lecia szkolnastrona.pl, organizujemy bezpłatne szkolenie w Częstochowie, ilość miejsc: 10. Spośród zgłoszeń, dokonanych do 10 czerwca do godziny 15:00, wylosowaliśmy 10 szczęśliwców, z którymi spotkamy się w naszej siedzibie.

• Historia o tym jak szkolnastrona.pl oglądała w Krakowie smoki z czterech stron świata

: Historia o tym jak szkolnastrona.pl oglądała w Krakowie smoki z czterech stron świata
    2015-06-02

Zbliża się weekend 30-31 maja 2015 roku. Mkniemy z Częstochowy do Krakowa na 15. Wielką Paradę Smoków. W głowie malują nam się smocze obrazy, a oczy spoglądają na najnowszy news Teatru Groteska: „To już dziś do Krakowa przybywają smoki z czterech stron świata! Po drodze na Bulwary Wiślane zapraszamy Państwa do Groteski, gdzie smocze święto zainaugurowaliśmy wystawą konkursu "Spotkania ze Smoczą Buźką"!” Ale się dzieci ucieszą! - myślimy. To ich prace otwierają paradę. Tego jeszcze nie było! :)

• Smoczy news z ostatniej chwili

: Smoczy news z ostatniej chwili
    2015-05-29

Mamy kolejną niespodziankę dla zwycięzców konkursu „Spotkania ze Smoczą Buźką 2015”. :) Jak wiecie od dzisiaj będzie można podziwiać Wasze prace w kawiarence Teatru Groteska, przy ul. Skarbowej 2 w Krakowie. Jednak...

• Zaproszenie na XV Wielką Paradę Smoków

: Zaproszenie na XV Wielką Paradę Smoków
    2015-05-22

W dniach 30-31 maja 2015 roku odbędzie się XV WIELKA PARADA SMOKÓW pod hasłem Smoki z czterech stron świata, której jesteśmy partnerem. Dyrektor Teatru Groteska – Adolf Weltschek osobiście zaprasza Was do Krakowa: „Zapraszamy na wiślane bulwary wszystkich, w których tli się choćby najmniejsza iskierka fantazji i nieskrępowanej dziecięcej wyobraźni. Jednym słowem zapraszamy wszystkie dzieci – te zupełnie małe ale i te całkiem dorosłe także.