Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Dni Leniuchującej Mamy - Kartka z kalendarza - Szkolnastrona.pl

Pomoc techniczna

Telefon: 34 377 06 51

Obsługa klienta

Telefon: 34 377 06 50

Wyszukiwarka

Formularz wyszukiwania

Dni Leniuchującej Mamy

28.05.2018

Dni Leniuchującej Mamy

 

Droga Mamo! Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Możesz legalnie leniuchować. :) Po powrocie z pracy zapomnij o codziennych obowiązkach i poświęć swój czas na przyjemności, które zapewnią Ci dobre samopoczucie.

Twój budzik dzwoni kiedy wszyscy domownicy słodko śpią. Zaraz po przebudzeniu wchodzisz w rolę turbokobiety, która niezależnie od nastroju maszeruje do kuchni szybkim krokiem by zrobić najbliższym śniadanie.

Twoim życiem rządzi bezwzględny pośpiech, który zmusza Cię do robienia tysiąca rzeczy jednocześnie. Masz wrażenie, że to o Tobie?
 
Zwolnij! Porzuć domowy kierat i poświęć swój czas na zajęcia, które zapewnią Ci dobre samopoczucie. Nie przejmuj się pustą lodówką, praniem, zakupami. Usiądź po pracy w wygodnym fotelu, zapomnij o obowiązkach i zanurz się w słodkim lenistwie. Jeśli w Twojej głowie pojawią się wyrzuty, nie przejmuj się – masz alibi.
Na zadane przez domowników pytanie „czemu nie ma kolacji?” odpowiedz: obchodzę Dni Leniuchującej Mamy.