Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Dzieci - Szkolnastrona.pl

Pomoc techniczna

Telefon: 34 377 06 51

Obsługa klienta

Telefon: 34 377 06 50

Wyszukiwarka

Formularz wyszukiwania

Jesteś tutaj:

Dzieci

Informacje zawarte w tym miejscu są bogatym zbiorem treści przestrzegających najmłodszych użytkowników Internetu przed niebezpieczeństwami czyhającymi w sieci. Informacje podzielone są na 3 zakładki. Pierwsza z nich zawiera niezbędne porady dotyczące podstawowych zasad bezpieczeństwa w Internecie. Zbiór tych zasad powinno znać każde dziecko, które jest użytkownikiem sieci. Druga zakładka opisuje bezpieczną przeglądarkę, którą można pobrać ze strony oraz zainstalować na każdym komputerze. W ostatniej zakładce w tej kategorii zawarte są linki do filmów edukacyjnych o tematyce bezpieczeństwa w sieci wraz z opisami poszczególnych serii odcinków.

Zachęcamy Was najmłodsi użytkownicy Internetu do pogłębiania swojej wiedzy i czerpania cennych, przydatnych informacji dotyczących bezpieczeństwa. Warto wiedzieć więcej, aby nie okazało się że wiemy za mało :)