Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Dzień Bajkowych Przeobrażeń - Kartka z kalendarza - Szkolnastrona.pl

Pomoc techniczna

Telefon: 34 377 06 51

Obsługa klienta

Telefon: 34 377 06 50

Wyszukiwarka

Formularz wyszukiwania

Dzień Bajkowych Przeobrażeń

18.06.2018

Dzień Bajkowych Przeobrażeń

Od dzieciństwa balansujemy między światem bajkowej fantazji a twardymi realiami życia. Okazuje się, że w rzeczywistości żaba nie chce zamienić się w księcia, bestia w królewicza, a turbokopciuszki, zwane obecnie kurami domowymi, bez pomocy dobrej wróżki nie mają siły być królewnami. Czasami jednak te dwa światy się przenikają...

Bajkowe fantazje utkane z magicznych elementów mają pomocników, dzięki którym następuje happy end. Wróżki, krasnoludki, elfy. A w życiu?

W realnym świecie zmiany wymagają wysiłku. Trzeba zacząć od odpowiedzi na pytanie: Co bym zrobił, gdybym się nie bał? Wyobrażenie nowej jakości sprawi, że zaczniesz jej szukać. Później udasz się na jeszcze niewydeptaną przez siebie ścieżkę i przekroczysz pewną granicę. Kiedy otworzysz się na zmianę, zaczniesz dostrzegać jej celowość.

Przeobrażenie to odnalezienie siebie. Czas więc na bajkową wiarę, że wszystko jest możliwe, wszystko jest blisko, tylko ręką sięgnąć! ;)

Podobno „Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały Wszechświat działa potajemnie, by udało Ci się to osiągnąć.” (P. Coelho)

Powodzenia! :)