Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Dzień Baloniarstwa - Kartka z kalendarza - Szkolnastrona.pl

Pomoc techniczna

Telefon: 34 377 06 51

Obsługa klienta

Telefon: 34 377 06 50

Wyszukiwarka

Formularz wyszukiwania

Dzień Baloniarstwa

13.06.2018

Dzień Baloniarstwa

Baloniarstwo to nieziemski spacer w chmurach. Naturalny ruch w powietrzu, zapewniający odlotowe wrażenia. Kiedy lecisz tak nisko, że niemalże czujesz jak kosz głaszcze czubki drzew, możesz cieszyć się cudownymi widokami kreślonymi przez naturę. A gdy zaczynasz wznosić się wyżej i wyżej, czujesz, że problemy zostały  -TAM- na ziemi, a Ty jesteś  -TU- w innym, lepszym wymiarze. To po prostu magia lotu.

Świat z perspektywy lotu balonem wygląda piękniej. Towarzyszą nam: podmuch wiatru, pozbawiony technicznej kalkulacji kosz i napełniony powietrzem balon. Kto choć raz poczuł motylki w brzuchu podczas unoszenia się powyższej konstrukcji w kierunku chmur, ten zaraził się pasją. Nawet jeśli lądowanie nie przebiegało równie uroczo, bo zamiast na łące lądowało się w polu kukurydzy, to jest to tak epatujące optymizmem przeżycie, że nie sposób o nim zapomnieć.

Jeśli chcesz doświadczyć dreszczyku emocji, sprawić komuś niezapomnianą niespodziankę, czy też oświadczyć się w niebie; wykupienie lotu balonem będzie idealnym rozwiązaniem.

Polskim Baloniarzom życzymy wielu wspaniałych wrażeń w podniebnych przestworzach! :)