Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Dzień Konia - Kartka z kalendarza - Szkolnastrona.pl

Pomoc techniczna

Telefon: 34 377 06 51

Obsługa klienta

Telefon: 34 377 06 50

Wyszukiwarka

Formularz wyszukiwania

Dzień Konia

23.01.2018

Dzień Konia

Koń jaki jest, każdy widzi. Odkąd dowiedział się, że ma dziś swoje święto, rży szczęśliwie, wiedząc, że dostanie strawę lepszą niż zwykle. My też, idąc tropem konia,  fundujemy sobie końską dawkę humoru, robiąc wszystko, by nasz czterokopytny zwierzak się dziś uśmiał.

Koń w swoim dniu apeluje...

Nie używajcie zbyt często sformułowania "zjeść konia z kopytami", bo to przyprawia mnie o zawał serca. Jeśli oczywiście koń takowy może posiadać.

Pamiętajcie o swym zdrowiu, bowiem koń do klaczy zawsze powie, najważniejsze końskie zdrowie.

Niby mówi się, że człowiek silniejszy jest od konia, a konie są żywotne...ale koń by się uśmiał, widząc podejście ludzi do codziennych spraw. Powinniście częściej przypominać sobie, że darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda i galopować przez codzienność z uśmiechem, nie marudząc co chwilę.

I nie przejmujcie się tak bardzo popełnianymi błędami, bowiem nawet konie, które mają cztery nogi, też się potkną.

Poczujcie dzisiaj w grzywie wiatr, w kopytach magię i rżyjcie, póki macie z czego. Bowiem łaska pańska na pstrym koniu jeździ ;) A jeśli zobaczycie mnie dziś gdzieś, to poproszę o suchy chleb dla konia. Ewentualnie owies.

Miłego Dnia Konia dla wszystkich!

Podpisano kopytem: Wasza Szkapa! ;)

*Fotografia pochodzi ze źródła: http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Equine_joke.jpg