Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Dzień Księgarza - Kartka z kalendarza - Szkolnastrona.pl

Pomoc techniczna

Telefon: 34 377 06 51

Obsługa klienta

Telefon: 34 377 06 50

Wyszukiwarka

Formularz wyszukiwania

Dzień Księgarza

13.12.2017

Dzień Księgarza

Wszystkim pracownikom księgarni życzymy cudownego dnia, samych uśmiechniętych klientów oraz poprawy sytuacji na rynku. Oby jak najwięcej osób powracało do czytania książek, zapewniając Wam mnóstwo pracy na lata.

 

Co roku ubywa księgarni, które są prowadzone przez prawdziwych pasjonatów, uwielbiających niezwykłą oprawę i cudowny zapach książek. Jeśli znacie jakiegoś Księgarza z prawdziwego zdarzenia, odwiedźcie go dzisiaj w jego miejscu pracy i doceńcie jego trud.

Franciszek Petrarka pisał, że "książki nigdy nie bywają w złym humorze; odpowiadając natychmiast na każde pytanie." Taki też jest nieprzeciętny Księgarz, który zawsze kiedy odwiedzamy jego księgarnię, wita nas dobrym słowem i radością, polecając nam jedno z najnowszych dzieł wielkich pisarzy.

Księgarze są jak książki, a "Książki to są twoi najlepsi przyjaciele, nie wyśmieją, nie zdradzą, a nauczą wiele." Jan Rak

  

*Fotografia pochodzi ze źródła: http://commons.wikimedia.org/wiki/File:A_livre_ouvert.jpg