Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Dzień Spania w Miejscach Publicznych - Kartka z kalendarza - Szkolnastrona.pl

Pomoc techniczna

Telefon: 34 377 06 51

Obsługa klienta

Telefon: 34 377 06 50

Wyszukiwarka

Formularz wyszukiwania

Dzień Spania w Miejscach Publicznych

15.02.2018

Dzień Spania w Miejscach Publicznych

 

Niektórzy z nas posiadają niezwykłą umiejętność zasypiania wszędzie, w każdych warunkach i na czas dowolny. Jedni śpią cichutko i nie przeszkadzają nikomu, inni uskuteczniają symfonię chrapania, która unosi się w autobusie, pociągu, czy też na wykładzie. W takim przypadku to „nie sen jest najgorszy, najgorsze jest przebudzenie”... Zwłaszcza wtedy, gdy budzimy się na innej stacji niż docelowa, wysiadamy o wiele przystanków za daleko, czy też dosięga nas ręka wykładowcy.

 

Wszyscy wiemy, że świat lepszy jest, piękny jest świat, gdy można spać. Dla śpiochów, którzy są w stanie zasnąć wszędzie, przewidziano taryfę ulgową. Każdy, kto spotka śmiałka śniącego w miejscu publicznym, powinien go śpiewająco obudzić i zapewnić mu bezpieczne dotarcie do celu.

 

 
Będzie to o wiele przyjemniejsze obudzenie, niż dosięgająca nas ręka wykładowcy, nieodpowiedni przystanek, czy też jedna stacja za daleko.
 
 
Wyśpijcie się zatem dzisiaj, ale uważajcie na siebie, bo niezaprzeczalnie najlepiej śpi się we własnym, wygodnym łóżku. I tej zasady, dla własnego bezpieczeństwa, powinniśmy się trzymać! :)
 
 
*Fotografia pochodzi ze źródła: http://commons.wikimedia.org/wiki/File:2009-03-07Vulpes_zerda024.jpg