Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Dzień Zaskakujących Podarunków - Kartka z kalendarza - Szkolnastrona.pl

Pomoc techniczna

Telefon: 34 377 06 51

Obsługa klienta

Telefon: 34 377 06 50

Wyszukiwarka

Formularz wyszukiwania

Dzień Zaskakujących Podarunków

20.06.2018

Dzień Zaskakujących Podarunków

Dzisiaj masz okazję do podarowania komuś prezentu tak niezwykle oryginalnego, że zostanie zapamiętany na całe życie. Ten niepowtarzalny moment, kiedy ktoś otwiera pudełko przewiązane kokardą i w jego oczach pojawiają się iskierki typu "wow"... bądź kiedy ktoś u kogo mieszkaliśmy, w ramach podziękowania otrzymuje od nas bukiet z ananasem - symbolem gościnności... Prezenty nie mogą nudzić, a sztuki zaskakiwania można się nauczyć.

Ważniejszy od tego, co dajemy, jest element zaskoczenia osoby obdarowywanej. Kiedy chcesz podarować komuś coś nieinwazyjnego, zamiast rzeczy podaruj emocje :)

Komuś, kto sprawia, że zaczynasz myśleć bardziej kreatywnie podaruj awokado, przypominające kształtem żarówkę. Dołącz do niego karteczkę: "kiedy przebywam w Twoim towarzystwie, nad moją głową pojawia się żarówka i od tego momentu rodzą się w mojej głowie niezwykłe pomysły".

Koleżance, która uwielbia rozmawiać przez telefon wręcz nagrodę - Miss Telefonu, czyli usta z masy solnej, pomalowane farbami, na pręcie z podstawką.

Komuś, kto uwielbia robić kawały innym ludziom, wręcz zestaw: podstawkę ze śrubką i drewnianą figurkę z dziurą, a na podstawce umieść napis: "wkręć mnie".

Możesz również napisać bajkę o Twoich znajomych, narysować ich karykaturę... Często kluczem do pomysłów jest zbiór cech danej osoby.

Prezentem, który zrobił na mnie największe wrażenie było pudełko pełne orzechów włoskich, do którego dołączony został bilecik: "Jesteś dla mnie twardym orzechem do zgryzienia, ale liczę, że masz miękkie i zjadliwe wnętrze, może jednak przemyślisz moje argumenty?".

Jest duża szansa, że ktoś z uśmiechem  "zobaczy" Cię na nowo! ;) Skorzystaj z magii drobnych, zaskakujących prezentów.