Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Komunikaty - Szkolnastrona.pl

Pomoc techniczna

Telefon: 34 377 06 51

Obsługa klienta

Telefon: 34 377 06 50

Wyszukiwarka

Formularz wyszukiwania

Jesteś tutaj:

Komunikaty

Artykuły

 • THE WINNER IS..., czyli oto nasi FINALIŚCI

  2017-03-06

  Z ogromną przyjemnością przedstawiamy finalistów Konkursu Szkolnastrona Roku 2016 W kategorii Złota, Srebrna i Brązowa Szkolnastrona Roku 2016:

  THE WINNER IS..., czyli oto nasi FINALIŚCI
 • 12 lat minęło

  2017-03-03

 • Grudniowa strona miesiąca

  : Grudniowa strona miesiąca
  2017-02-24

  Raz Wróbelek Elemelek znalazł... się we Wróblewie i tam trafił na stronę pewnego Przedszkola. I powstała z tego kolorowa internetowa opowieść o życiu tej placówki, jej opiekunów i wychowanków. A można ją poznać na stronie http://przedwroblew.szkolnastrona.pl/ którą nagrodziliśmy tytułem strony miesiąca grudnia 2016. Ułożyliśmy dla Was recenzję w formie wierszyka:

 • Oswajamy BIP

  2017-02-20

  BIP, zdrobniale BIPek (to, gdy jest malutki dla malutkiej placówki :) ), poważnie Biuletyn Informacji Publicznej. Baaardzo ważna strona każdej instytucji publicznej i często najbardziej zaniedbana, zaniechana, powodująca niepotrzebne frustracje. Zadbaliśmy o to, aby nasz szkolnyBIP był zgodny ze standardami, prosty w obsłudze i pod ręką. Możecie też przy okazji znaleźć u nas coś na temat WCAG 2.0, właściwego redagowania stron, obowiązujących ustaw i rozporządzeń, pomoc i zrozumienie. Gotowi na oswajanie? 

 • Strona z Uśmiechniętą Buźką 2016

  : Strona z Uśmiechniętą Buźką 2016
  2017-01-31

  Ale jedno jest przedszkole pod topolą -
  to przedszkole, w którym zawsze jest wesoło,
  tu gdzie każde dziecko śmieje się do dziecka
  i gdzie uśmiech tak się toczy jak piłeczka.

  I tak oto dotoczył się do nas. Uśmiech to coś, co na stronie Przedszkola Gminnego "Bajka" w Jezierzycach http://przedszkole-jezierzyce.szkolnastrona.pl/ jest wszędzie. Otacza nas i zaraża. Przedstawiamy STRONĘ Z UŚMIECHNIĘTĄ BUŹKĄ 2016. Gratulujemy tak dobrze prowadzonej strony! Gratulujemy wszędobylskiego optymizmu i talentu literackiego.