Komunikaty - Szkolnastrona.pl

• Platforma szkoleniowa dla nauczycieli i dyrektorów

2017-05-12

Z przyjemnością informujemy o uruchomieniu, specjalnie dla klientów Szkolnastrona.pl platformy elearningowej Szkolna24.pl. Współczesny nauczyciel nieustannie podnosi swoje umiejętności zawodowe i kompetencje osobiste. Ilość obowiązków i ciągłe zmiany powodują, że wielu z nauczycieli nie znajduje czasu dla siebie i dla zwiększania swoich umiejętności. Dlatego, bazując na 12 latach naszego doświadczenia, przygotowaliśmy dla Państwa najbardziej popularną obecnie formę kształcenia - kursy elearningowe na nowej platformie edukacyjnej szkolna24.pl

Platforma szkoleniowa dla nauczycieli i dyrektorów
  • Komunikat dla użytkowników przeglądarki Chrome

2017-05-04

Nasz panel do zarządzania stroną korzysta z funkcjonalności Adobe Flash. W związku z decyzją Google, przeglądarka Chrome domyślnie blokuje tę technologię. Jeżeli w Państwa panelu nie wyświetla się przycisk Przeslij pliki, pojawiają się komunikaty o konieczności aktualizacji wtyczki lub przeglądarki, prosimy skorzystać z pomocy przygotowanej przez Goole w celu rozwiązania problemów: https://support.google.com/chrome/answer/6258784?hl=pl. Jeśli nadal nie mogą Państwo korzystać z pełnej funkcjonalności panelu, prosimy o kontakt z naszym biurem pod numerem 34 377 06 51. Obecnie pracujemy nad zastąpieniem dotychczasowych rozwiązań nowymi, kompatybilnymi z obecnymi trendami.

• zwycięzcy konkursu wielkanocnego

: zwycięzcy konkursu wielkanocnego
    2017-04-14

Spotkaliśmy dzisiaj kurczaka,

Co po baziach sobie skakał,

Za nim kurka podążała

I pisanki malowała.

Wtem baranek się ukazał

I życzenia złożyć kazał:

Żeby śmiały się pisanki,
    uśmiechały się baranki,
    mokry Śmigus zraszał skronie,
    dużo szczęścia sypiąc w dłonie.

• Konkurs Wielkanocny

: Konkurs Wielkanocny
    2017-03-29

Może szybki konkursik? Jeśli chcecie, aby życzenia wielkanocne z Waszej szkoły, przedszkola, czy tylko od Was, trafiły do tysiąca placówek i milionów użytkowników w całej Polsce, po prostu je do nas wyślijcie. Poezja, rysunek, film, animacja, cokolwiek Wam przyjdzie do głowy.

• THE WINNER IS..., czyli oto nasi FINALIŚCI

: THE WINNER IS..., czyli oto nasi FINALIŚCI
    2017-03-06

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy finalistów Konkursu Szkolnastrona Roku 2016 W kategorii Złota, Srebrna i Brązowa Szkolnastrona Roku 2016: