Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Komunikaty - Szkolnastrona.pl

Pomoc techniczna

Telefon: 34 377 06 51

Obsługa klienta

Telefon: 34 377 06 50

Wyszukiwarka

Formularz wyszukiwania

Jesteś tutaj:

Komunikaty

Artykuły

 • Dostępni dla Wszystkich

  2018-04-20

  Jako pierwsi na rynku wdrożyliśmy witryny dla oświaty w pełni odpowiadające standardom WCAG 2.0.

  WCAG 2.0
 • Zabezpiecz stronę swojej placówki certyfikatem SSL

  2018-02-20

  Certyfikat SSL to skuteczne narzędzie, które zwiększa bezpieczeństwo użytkowników stron WWW, chroni ich dane i weryfikuje tożsamość serwisu internetowego.

 • Jeżeli w panelu nie pojawia się przycisk Prześlij plik np. do przesyłania zdjęć

  2017-09-04

  to znaczy, że należy zaktualizować wtyczkę Adobe Flash Player w przeglądarce. Jeśli korzystają Państwo z przeglądarki Google Chrome to należy:

  • wejść w Ustawienia przeglądarki, 
  • przeszukać ustawienia wpisując słowo Flash
  • wybrać ustawienia Treści, następnie Flash 
  • i zaznaczyć suwakiem opcję Zezwalaj na uruchamianie Flasha na stronach
  • natomiast opcję Najpierw zapytaj - odznaczyć. 

  Po odświeżeniu lub ponownym zalogowaniu do panelu przycisk na pewno będzie się wyświetlał. W każdej innej przeglądarce wystarczy pobrać aktualną wtyczkę.

 • Integracja strony www z Facebookiem

  : Integracja strony www z Facebookiem
  2017-05-25

  Dla naszych najbardziej aktywnych Klientów mamy specjalną propozycję: integracji strony www z Facebookiem. Dzięki niej możliwe będzie publikowanie postów na Facebooku ze strony internetowej placówki. Umieszczacie Państwo informację raz, a wyświetla się w dwóch miejscach. Jednym ruchem aktualizujecie dwa serwisy. Pozwala to zaoszczędzić czas, zwiększa atrakcyjność strony, liczbę użytkowników i kreuje wizerunek nowoczesnej szkoły. 

 • Platforma szkoleniowa dla nauczycieli i dyrektorów

  : Platforma szkoleniowa dla nauczycieli i dyrektorów
  2017-05-12

  Z przyjemnością informujemy o uruchomieniu, specjalnie dla klientów Szkolnastrona.pl platformy elearningowej Szkolna24.pl. Współczesny nauczyciel nieustannie podnosi swoje umiejętności zawodowe i kompetencje osobiste. Ilość obowiązków i ciągłe zmiany powodują, że wielu z nauczycieli nie znajduje czasu dla siebie i dla zwiększania swoich umiejętności. Dlatego, bazując na 12 latach naszego doświadczenia, przygotowaliśmy dla Państwa najbardziej popularną obecnie formę kształcenia - kursy elearningowe na nowej platformie edukacyjnej szkolna24.pl