Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Komunikaty - Szkolnastrona.pl

Pomoc techniczna

Telefon: 34 377 06 51

Obsługa klienta

Telefon: 34 377 06 50

Wyszukiwarka

Formularz wyszukiwania

Jesteś tutaj:

Komunikaty

Artykuły

 • Jeżeli w panelu nie pojawia się przycisk Prześlij plik np. do przesyłania zdjęć

  2017-09-04

  to znaczy, że należy zaktualizować wtyczkę Adobe Flash Player w przeglądarce. Jeśli korzystają Państwo z przeglądarki Google Chrome to należy:

  • wejść w Ustawienia przeglądarki, 
  • przeszukać ustawienia wpisując słowo Flash
  • wybrać ustawienia Treści, następnie Flash 
  • i zaznaczyć suwakiem opcję Zezwalaj na uruchamianie Flasha na stronach
  • natomiast opcję Najpierw zapytaj - odznaczyć. 

  Po odświeżeniu lub ponownym zalogowaniu do panelu przycisk na pewno będzie się wyświetlał. W każdej innej przeglądarce wystarczy pobrać aktualną wtyczkę.

 • Integracja strony www z Facebookiem

  : Integracja strony www z Facebookiem
  2017-05-25

  Dla naszych najbardziej aktywnych Klientów mamy specjalną propozycję: integracji strony www z Facebookiem. Dzięki niej możliwe będzie publikowanie postów na Facebooku ze strony internetowej placówki. Umieszczacie Państwo informację raz, a wyświetla się w dwóch miejscach. Jednym ruchem aktualizujecie dwa serwisy. Pozwala to zaoszczędzić czas, zwiększa atrakcyjność strony, liczbę użytkowników i kreuje wizerunek nowoczesnej szkoły. 

 • Platforma szkoleniowa dla nauczycieli i dyrektorów

  : Platforma szkoleniowa dla nauczycieli i dyrektorów
  2017-05-12

  Z przyjemnością informujemy o uruchomieniu, specjalnie dla klientów Szkolnastrona.pl platformy elearningowej Szkolna24.pl. Współczesny nauczyciel nieustannie podnosi swoje umiejętności zawodowe i kompetencje osobiste. Ilość obowiązków i ciągłe zmiany powodują, że wielu z nauczycieli nie znajduje czasu dla siebie i dla zwiększania swoich umiejętności. Dlatego, bazując na 12 latach naszego doświadczenia, przygotowaliśmy dla Państwa najbardziej popularną obecnie formę kształcenia - kursy elearningowe na nowej platformie edukacyjnej szkolna24.pl

 • Komunikat dla użytkowników przeglądarki Chrome

  2017-05-04

  Nasz panel do zarządzania stroną korzysta z funkcjonalności Adobe Flash. W związku z decyzją Google, przeglądarka Chrome domyślnie blokuje tę technologię. Jeżeli w Państwa panelu nie wyświetla się przycisk Przeslij pliki, pojawiają się komunikaty o konieczności aktualizacji wtyczki lub przeglądarki, prosimy skorzystać z pomocy przygotowanej przez Goole w celu rozwiązania problemów: https://support.google.com/chrome/answer/6258784?hl=pl. Jeśli nadal nie mogą Państwo korzystać z pełnej funkcjonalności panelu, prosimy o kontakt z naszym biurem pod numerem 34 377 06 51. Obecnie pracujemy nad zastąpieniem dotychczasowych rozwiązań nowymi, kompatybilnymi z obecnymi trendami.

 • zwycięzcy konkursu wielkanocnego

  : zwycięzcy konkursu wielkanocnego
  2017-04-14

  Spotkaliśmy dzisiaj kurczaka,

  Co po baziach sobie skakał,

  Za nim kurka podążała

  I pisanki malowała.

  Wtem baranek się ukazał

  I życzenia złożyć kazał:

  Żeby śmiały się pisanki,
  uśmiechały się baranki,
  mokry Śmigus zraszał skronie,
  dużo szczęścia sypiąc w dłonie.