Komunikaty - Szkolnastrona.pl

• THE WINNER IS..., czyli oto nasi FINALIŚCI

2017-03-06

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy finalistów Konkursu Szkolnastrona Roku 2016 W kategorii Złota, Srebrna i Brązowa Szkolnastrona Roku 2016:

THE WINNER IS..., czyli oto nasi FINALIŚCI
  • 12 lat minęło

2017-03-03

• Grudniowa strona miesiąca

: Grudniowa strona miesiąca
    2017-02-24

Raz Wróbelek Elemelek znalazł... się we Wróblewie i tam trafił na stronę pewnego Przedszkola. I powstała z tego kolorowa internetowa opowieść o życiu tej placówki, jej opiekunów i wychowanków. A można ją poznać na stronie http://przedwroblew.szkolnastrona.pl/ którą nagrodziliśmy tytułem strony miesiąca grudnia 2016. Ułożyliśmy dla Was recenzję w formie wierszyka:

• Oswajamy BIP

2017-02-20

BIP, zdrobniale BIPek (to, gdy jest malutki dla malutkiej placówki :) ), poważnie Biuletyn Informacji Publicznej. Baaardzo ważna strona każdej instytucji publicznej i często najbardziej zaniedbana, zaniechana, powodująca niepotrzebne frustracje. Zadbaliśmy o to, aby nasz szkolnyBIP był zgodny ze standardami, prosty w obsłudze i pod ręką. Możecie też przy okazji znaleźć u nas coś na temat WCAG 2.0, właściwego redagowania stron, obowiązujących ustaw i rozporządzeń, pomoc i zrozumienie. Gotowi na oswajanie?

• Strona z Uśmiechniętą Buźką 2016

: Strona z Uśmiechniętą Buźką 2016
    2017-01-31

Ale jedno jest przedszkole pod topolą -
    to przedszkole, w którym zawsze jest wesoło,
    tu gdzie każde dziecko śmieje się do dziecka
    i gdzie uśmiech tak się toczy jak piłeczka.

I tak oto dotoczył się do nas. Uśmiech to coś, co na stronie Przedszkola Gminnego "Bajka" w Jezierzycach http://przedszkole-jezierzyce.szkolnastrona.pl/ jest wszędzie. Otacza nas i zaraża. Przedstawiamy STRONĘ Z UŚMIECHNIĘTĄ BUŹKĄ 2016. Gratulujemy tak dobrze prowadzonej strony! Gratulujemy wszędobylskiego optymizmu i talentu literackiego.