Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Międzynarodowy Dzień Loków - Kartka z kalendarza - Szkolnastrona.pl

Pomoc techniczna

Telefon: 34 377 06 51

Obsługa klienta

Telefon: 34 377 06 50

Wyszukiwarka

Formularz wyszukiwania

Międzynarodowy Dzień Loków

08.07.2018

Międzynarodowy Dzień Loków

 

Kręcone włosy przyciągają jak magnes, są symbolem zakręconej, nieprzeciętnej duszy i dodają uroku właścicielowi głowy, na której się znajdują. Złóżmy dzisiaj wszystkim osobom z nieposkromionymi kędziorkami życzenia! :) Inicjatorzy dnia apelują, aby były one równie "pokręcone" jak włosy posiadacza loków.

 

Osoby posiadające loczki często narzekają, że nie są w stanie nad nimi zapanować. Marzą, aby mieć proste włosy i używają do tego celu poskramiacza loków, zwanego prostownicą.

 

W Międzynarodowym Dniu Loków cały świat apeluje: nie róbcie tego. Kurt Cobain mawiał, że "pragnienie bycia kimś innym, to marnowanie osoby, którą się jest." 

 

Jesteście jedyni, niepowtarzalnie "zaprojektowani" przez naturę i dlatego tak wyjątkowi. Nie prostujcie się ;), bowiem niesforne loczki odmładzają, dodają energii i szczypty szaleństwa.