Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Młodzież - Szkolnastrona.pl

Pomoc techniczna

Telefon: 34 377 06 51

Obsługa klienta

Telefon: 34 377 06 50

Wyszukiwarka

Formularz wyszukiwania

Jesteś tutaj:

Młodzież

W Internecie można natknąć się na wiele niewłaściwych treści, zawrzeć znajomość niekoniecznie z uczciwą osobą. W tym miejscu chcemy przestrzec młodzież przed wszelkimi zagrożeniami, które grożą użytkownikom Internetu. Treść zamieszczona, w tym miejscu podzielona jest na 4 tematy. Pierwsza z nich przedstawia najczęściej spotykane zagrożenia spotykane w sieci. W kolejnej znajduje się zbiór porad, które pomogą uchronić Ciebie oraz Twoich najbliższych przed niebezpieczeństwami. W trzecim temacie zachęcamy do zapoznania się z Fejsmenem, bohaterem kampanii społecznej „Dbaj o fejs”. Czwarta odsłona to podpowiedź, gdzie należy zgłaszać niewłaściwe treści oraz zagrożenia dla wszystkich tych którzy niestety na własnej skórze przekonali się o istnieniu wspomnianych niebezpieczeństw.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do pogłębiania swojej wiedzy dotyczącej bezpieczeństwa w Internecie. Podobno wiedzy nigdy za wiele :)