Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

My - Szkolnastrona.pl

Pomoc techniczna

Telefon: 34 377 06 51

Obsługa klienta

Telefon: 34 377 06 50

Wyszukiwarka

Formularz wyszukiwania

Jesteś tutaj:

My

Naszą misją jest wsparcie placówek oświatowych w kreowaniu pozytywnego wizerunku w Internecie. Realizujemy ją poprzez integrację placówek w jednym systemie internetowym, ułatwiającym komunikację pomiędzy nauczycielem uczniem i rodzicem oraz poprzez podnoszenie kompetencji nauczycieli i dyrektorów.


Największym kapitałem firmy Szkolnastrona.pl jest polityka uśmiechniętych buziek i nieustanne dbanie o zadowolenie klientów z naszych usług.ilość użytkowników 650tys


Nie ma nic cenniejszego niż rekomendacje Administratorów szkolnych stron, którzy podkreślają nie tylko zalety produktu, ale także jakość relacji z pracownikami naszej firmy.


Istniejemy na rynku od 2005 roku, a placówki, które nam wtedy zaufały, są z nami do dziś.


Od 2005 roku nie zmieniliśmy ceny produktu, stale podwyższając jego jakość (stała cena zagwarantowana w umowie).

Mamy najnowocześniejszy panel do zarządzania treścią na stronie www, który jest wypadkową potrzeb i próśb naszych klientów.

Nasza rola nie kończy się na sprzedaży produktu, robimy coś więcej. Interesuje nas jak wykorzystujecie narzędzia, które Wam dajemy, dlatego organizujemy dla Was konkurs Szkolnastrona Roku, który stał się naszą pasją.

Celem konkursu jest rozpowszechnianie wśród polskich szkół i przedszkoli dobrych praktyk dotyczących administrowania serwisami internetowymi. Najlepsze w Polsce strony internetowe placówek są oceniane pod względem aktualności informacji, sposobu i czytelności przekazu, estetyki, pomysłowości i kreatywności.

Nie zostawiamy Was samych z prowadzeniem strony, nasza bezpłatna pomoc techniczna pozostaje do Waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16.
Dzwońcie i piszcie, a my z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Każdy z naszych Administratorów może wziąć udział w szkoleniu „Budowanie strony www placówki - o czym dobry Administrator wiedzieć powinien?”.