Pakiety - Szkolnastrona.pl

Pakiety

Najtańsza na rynku pełnowartościowa strona internetowa

• Bezpieczna

Strona umieszczona na zaufanym serwerze, bez reklam, wyposażona w zaawansowane filtry antyspamowe i antywirusowe.

• Efektywna kosztowo

Gwarancja najlepszego stosunku jakości do ceny. Najnowocześniejsze technologie w budżecie, na który możesz sobie pozwolić.

• Spełniająca standardy

Witryna przygotowana zgodnie z zasadami budowania stron internetowych, przez zespół profesjonalnych programistów i grafików z wieloletnim doświadczeniem w branży.

20 zł/miesiąc brutto

Wybierz pakiet Starter

Pakiet Progres posiada wszystkie funkcjonalności pakietu Starter

• Atrakcyjna wizualnie

Profesjonalnie przygotowany układ serwisu, bogactwo modułów oraz kolorystyka projektów graficznych zachęcają do zapoznania się z informacjami i sprawiają, że użytkownicy z przyjemnością powraca ją na stronę.

• Przyjazna i funkcjonalna

Niezawodna nawigacja, przejrzysta architektura informacji. Łatwe i wygodne dodawanie treści na stronę, a z punktu widzenia użytkownika wygoda i przyjemność korzystania z serwisu.

• Otwarta i dostępna

Użytkownicy zawsze łatwo znajdą Twoją stronę w wyszukiwarce Google. Serwis spełnia też wymogi ustawy odnośnie dostępności dla osób z niepełnosprawnością.

36 zł/miesiąc brutto

Wybierz pakiet Progres

Pakiet Lider posiada wszystkie funkcjonalności pakietu Progres

• Sprawnie zarządzana

Dzięki intuicyjnemu panelowi administracyjnemu w uzupełnianiu serwisu mogą uczestniczyć nauczyciele, a nawet uczniowie, którzy do tej pory nie mieli żadnego doświadczenia w tworzeniu strony www.

• Nowoczesna

Nasze strony nadążają za najnowszą modą i zawierają takie funkcjonalności jak kompatybilność z FB, Twitterem, czy możliwość umieszczania filmików z YouTube.

• Aktywnie angażująca uczniów, rodziców i nauczycieli

Strona umocni poczucie wspólnoty i zintegruje trzy najważniejsze dla placówki grupy, aby mogły się wzajemnie inspirować, współpracować ze sobą i uczyć się od siebie.

66 zł/miesiąc brutto

Wybierz pakiet Lider

Pakiet Prestiż posiada wszystkie funkcjonalności pakietu Lider

• Sprawnie zarządzana

• Nowoczesna

• Aktywnie angażująca uczniów, rodziców i nauczycieli

• Dbasz o dobry wizerunek

Promuj swoją szkołę, jej życie oraz sukcesy uczniów. Śledź na bieżąco informacje publikowane na temat Twojej placówki w internecie. Zachęcaj skutecznie do podjęcia nauki w Twojej placówce.

• Wyprzedzasz trendy

Nasze strony pozwalają wyjść poza teraźniejszość (panel przyszłości), poza mury szkoły – w wirtualną rzeczywistość dzieci i młodzieży, dzięki elastyczności i wszechstronności zastosowanych rozwiązań.

• Chcesz się wyróżniać

Specjalnie dla Ciebie przygotujemy indywidualny projekt graficzny. Masz niekonwencjonalny pomysł na stronę internetową? – pomożemy Ci go zrealizować. Z nami możesz wszystko!

200 zł/miesiąc brutto

Wybierz pakiet Prestiż