Partnerzy - Szkolnastrona.pl

Nasze akcje

„Robimy coś więcej” - to hasło przyświeca nam od początku naszej działalności. Współpraca Szkolnastrona.pl z placówkami nie kończy się w momencie sprzedania strony, ponieważ angażujemy Was w ciekawe akcje i konkursy.

Wolters Kluwer

Wolters Kluwer Polska jest największym wydawcą publikacji prawniczych, biznesowych i edukacyjnych na rynku polskim. Wchodzi w skład międzynarodowego koncernu wydawniczego Wolters Kluwer operującego w 26 krajach na świecie i zatrudnia ponad 18 tysięcy pracowników.

Jako Wolters Kluwer Polska korzystamy z doświadczeń całej grupy wydawniczej tworząc nowatorskie rozwiązania i uczestnicząc w międzynarodowych projektach wydawniczych. Jesteśmy największym wydawcą publikacji prawniczych i biznesowych na rynku polskim. Niezmiennie od wielu lat wydajemy produkty najwyższej jakości.

Teatr Groteska z Krakowa

Jesteśmy jednym z najstarszych i najbardziej renomowanych teatrów w Polsce, kreujemy eventy o charakterze edukacyjnym i kulturalnym, organizujemy znane w Polsce i na świecie imprezy plenerowe. Tworzymy i promujemy sztukę na najwyższym poziomie. Pobudzamy do myślenia i działania, stawiamy pytania, rozwijamy wyobraźnię. Operujemy formą, barwą, materią i ruchem, ale także teatrem słowa w najlepszym wydaniu.

Megamatma

Poznaj e-zasoby MegaMatma.pl i wejdź z nami w nową erę edukacji!

Megawiedza sp. z o.o. to wydawca internetowy, który jest właścicielem i pomysłodawcą portalu edukacyjnego MegaMatma.pl z największą bazą wiedzy matematycznej na polskich stronach internetowych.

Funmedia

Funmedia jest liderem branży multimediów edukacyjnych. Międzynarodowa i dynamicznie rozwijającą się firma, dostarczająca zaawansowane rozwiązania e-learningowe. W portfolio produktowym posiada multimedialne i w pełni interaktywne e-kursy językowe i aplikację mobilną Lerni. Funmedia jest twórcą pierwszego podręcznika internetowego do nauki języka angielskiego dla dzieci, który uzyskał akceptację Ministerstwa Edukacji Narodowej.

RoboCamp

RoboCAMP dostarcza materiały edukacyjne do nauki podstaw robotyki i programowania dla szkół i edukatorów na całym świecie. Oferujemy sprzęt, szkolenia i scenariusze zajęć, kompleksowe rozwiązanie, dzięki któremu pracownie robotyki otworzysz w każdej szkole.

Kaspersky

„Jesteśmy tu, aby uratować świat. Uważamy, że każdy powinien swobodnie czerpać jak największe korzyści ze zdobyczy technologicznych – bez zakłóceń czy obaw o bezpieczeństwo. Nasz zespół specjalistów dba o to, byś mógł prowadzić swoje życie cyfrowe, nie martwiąc się o prywatne informacje czy zasoby. Rozwijamy, produkujemy i dystrybuujemy rozwiązania bezpieczeństwa informatycznego, które chronią naszych klientów przed zagrożeniami IT i umożliwiają firmom zarządzanie ryzykiem”.
Jewgienij Kasperski, współzałożyciel i dyrektor generalny Kaspersky Lab oraz prezes Kaspersky Lab.

Young Digital Planet

Young Digital Planet – firma, która kreuje trendy w cyfrowej edukacji – chce inspirować uczniów, nauczycieli i rodziców, a także wspierać proces edukacyjny w efektywny, przyjazny i radosny sposób. Wszystko to przy pomocy innowacyjnych technologii i nowoczesnych narzędzi. Sama więc również otwiera się na zmiany, pochyla się nad wartościami, które determinują jej innowacyjny charakter i prezentuje mocno odświeżony wizerunek marki.

NASK

Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa (NASK) jest instytutem badawczym, prowadzi działalność naukową i badawczo-wdrożeniową w dziedzinie sieci teleinformatycznych oraz zajmuje się popularyzacją idei społeczeństwa informacyjnego poprzez realizację kompleksowych projektów w zakresie bezpieczeństwa w Internecie. NASK prowadzi także rejestr domeny .PL oraz działalność telekomunikacyjną.

Cinema City IMAX

Sieć kin Cinema City w Polsce obejmuje 19 miast, w których znajduje się 31 kin wielosalowych. W 5 miastach: Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Warszawa działają wielkoformatowe kina IMAX. Od wielu lat niezmiennie dbamy o ofertę edukacyjną, która stanowi dopełnienie propozycji filmowych z bieżącego repertuaru skierowanych

do poszczególnych grup wiekowych.

Fundacja Dzieci Niczyje

Fundacja Dzieci Niczyje jest organizacją pozarządową o charakterze non-profit, która od 1991 roku zajmuje się szeroko rozumianą pomocą dzieciom krzywdzonym, ich rodzinom i opiekunom. Fundacja prowadzi ośrodki pomocy dzieciom krzywdzonym oraz jest organizatorem wielu przedsięwzięć związanych z problematyką krzywdzenia dzieci: konferencji, szkoleń i kampanii społecznych.

Od 2003 r. Fundacja Dzieci Niczyje podejmuje różne inicjatywy mające na celu zmniejszenie skali zagrożeń, których źródłem może być internet, ukierunkowane zwłaszcza na najmłodszych internautów. W ramach programu badawczego Fundacji w styczniu 2003 i w październiku 2004 roku zrealizowane zostały badania dotyczące bezpieczeństwa dzieci w internecie.

Mentor Polska

Mentor Systemy Audiowizualne - pracujemy dla Państwa od 2001 roku. Nasza główna działalność to produkcja specjalistycznych rozwiązań wspomagających naukę, jak laboratoria językowe Mentor, a także systemy konferencyjne, nieodzowne w urzędach, uczelniach i podczas każdego głosowania.

Entelo

ENTELO – producent Dobrego Krzesła - to prężnie rozwijająca się polska firma, zajmująca się tworzeniem prozdrowotnych stanowisk pracy dla uczniów. Bazując na innowacyjnych technologiach oraz wiedzy i doświadczeniu swoich ekspertów, przedsiębiorstwo konsekwentnie wnosi wkład w ochronę zdrowia poprzez kształtowanie właściwej postawy i nawyków wśród młodych ludzi.

Szkolawchmurze.eu

Szkola w chmurze.eu to projekt mający na celu upowszechnienie nowych technologii w polskich szkołach. Jako partner edukacyjny Microsoft wdraża pakiet Office 365 do szkół oraz innych podmiotów edukacyjnych. Zajmuje się również kompleksowo rozwiązaniami informatycznymi w szkołach; projektuje i wdraża pracownie komputerowe, szkolne sieci WiFi, oraz sprzęt multimedialny – tablice interaktywne itp.