Dołącz do Zespołu Szkolnastrona.pl - Aktualności - Szkolnastrona.pl

Pomoc techniczna

Telefon: 34 377 06 51

Obsługa klienta

Telefon: 34 377 06 50

Wyszukiwarka

Formularz wyszukiwania

Dołącz do Zespołu Szkolnastrona.pl

31.01.2018

W związku z intensywnym rozwojem naszej Firmy poszukujemy Kandydatów na stanowisko: SPRZEDAWCA (konsultant/ka sprzedaży)

Gdzie: Częstochowa
Typ umowy: Umowa o pracę / Pełny etat

Dołącz do nas!

 Czego oczekujemy?
• Chęci nauki i rozwoju oraz zaangażowania w powierzone zadania,
• Umiejętności nawiązywania kontaktów,
• Doskonałych zdolności komunikacyjnych,
• Biegłej znajomości obsługi komputera,
• Biegłej znajomości MS Office (Word, Excel), programu pocztowego (e-mail) i urządzeń biurowych,
• Biegłości w poruszaniu się w Internecie i znajomości zagadnień internetowych,
• Mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej lub pośredniej i znajomość technik sprzedaży,
• Odpowiedzialności,
• Umiejętności radzenia sobie ze stresem.

 Jakie będą Twoje zadania?
• Pozyskiwanie nowych klientów,
• Telefoniczna i internetowa sprzedaż produktów i usług,
• Informowanie Klientów o dostępnych promocjach i ofertach specjalnych,
• Obsługa połączeń przychodzących i wychodzących,
• Podtrzymywanie nawiązanych wcześniej kontaktów handlowych,
• Obsługa systemów zarządzania klientami,
• Współpraca w przygotowaniu oferty sprzedaży,
• Komunikacja mailowa i telefoniczna,
• Obsługa urządzeń biurowych,
• Udzielanie pełnej informacji klientom o zakresie oferty oraz o warunkach sprzedaży,
• Przyjmowanie oraz rejestrowanie i sporządzanie zamówień na towary i usługi,
• Prowadzenie dokumentacji dotyczącej sprzedaży.

 Co dostaniesz od nas?
• Stałą i stabilną pracę od zaraz
• Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Przyjazną atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole
• Satysfakcję i szacunek
• Pozytywną motywację
• Wynagrodzimy Cię za Twoje umiejętności i zaangażowanie

 Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na adres biuro@szkolnastrona.pl do 15-tego lutego 2018 r.
Na pewno uważnie przeczytamy każdą aplikację.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.