Szkoła Podstawowa nr 39 im. Kornela Makuszyńskiego w Sosnowcu - Szkolnastrona.pl

Strona miesiąca - Sierpień 2016

Szkoła Podstawowa nr 39 im. Kornela Makuszyńskiego w Sosnowcu

Oznaczenie: Sierpień 2016

Wyłoniliśmy kolejną stronę, która zasługuje na wyróżnienie: strona miesiąca sierpnia. Jest nią strona Szkoły Podstawowej nr 39 im. Kornela Makuszyńskiego w Sosnowcu http://www.sp39sosnowiec.szkolnastrona.pl/ . Jak zwykle, aby bliżej poznać zwycięzcę, zapraszamy do naszego artykułu. Przypominamy, że zwycięskie strony poszczególnych miesięcy znajdują się w puli szkół, które mają szansę zostać wyróżnione w Konkursie Szkolnastrona Roku.

A teraz przejdźmy do tego, co tak bardzo spodobało się nam w witrynie http://www.sp39sosnowiec.szkolnastrona.pl/

Przede wszystkim estetyka strony. Ekran jest wypełniony informacjami po same brzegi, a jednak ani nie przytłacza ani nie zniechęca. Bez problemu możemy odszukać to, czego potrzebujemy, bez irytującego błądzenia, czy wypatrywania właściwych zakładek.
Urzekła nas dbałość o aktualizowanie informacji i wydarzeń z życia szkoły. Ekran startowy od razu informuje nas o tym, co działo się ostatnio, a posty umieszczane są bardzo często.
Jeśli chcemy zobaczyć, co dzieje się w szkole, to galeria da nam tego pełen obraz. Ot, sprawdźmy co słychać na "Polach Nadziei".
Wykorzystane „ozdobniki” są ciekawym dodatkiem i umilają wędrówkę po stronie.
Oprócz standardowych informacji, na stronie znajdziemy zakładki dotyczące np. zdrowego żywienia, publikacje nauczycieli, działalność koła „Szkoła Smaku” (mniam), czy gazetkę dla rodziców. Jest ciekawie, a strona jest przyjazna odwiedzającym.

Serwis ma tak dużo plusów, że nawet jak ktoś chciałby znaleźć jakieś niedociągnięcie (my nie znaleźliśmy) to szybko o nim zapomni, urzeczony świetnie działającą, ciekawą i dobrze zorganizowaną stroną. Tak trzymać!

Mamy nadzieję, że będziecie dalej rozwijać swoją stronę razem z Nami, a Wasza ciężka praca już została zauważona.
Życzymy wam satysfakcji ze zdobytego odznaczenia strony miesiąca sierpnia 2016.

Z gratulacjami z Częstochowy

Zespół Szkolnastrona.pl