Strona Miesiąca Września 2016 - Aktualności - Szkolnastrona.pl

Strona Miesiąca Września 2016

30.11.2016

Nowym zwycięzcą miesiąca jest strona oparta o nasz świeżutki szablon responsywny. Przedstawiamy serwis Zespołu Szkół nr 2 w Nowym Dworze Gdańskim http://www.zs2ndg.szkolnastrona.pl/. Jeśli jesteście ciekawi, czym wyróżniła się ta strona, zapraszamy do artykułu. Kolejna szkoła wędruje na topową listę konkursową.

Bez dalszej zwłoki: oto dlaczego witryna http://www.zs2ndg.szkolnastrona.pl/ zasługuje na wyróżnienie:

• Po pierwsze: świetnie prezentuje się na nowym responsywnym szablonie J. Wszystkie zakładki są ładnie uporządkowane, co czyni ją przejrzystą i zapewnia łatwy dostęp do informacji.
  • Po drugie: podoba nam się sposób i język prezentowanych treści. Zwięźle, lecz ciekawie. Zrozumiale, co nie znaczy bezbarwnie. Szczegółowo, choć krótko. W sam raz dla leniwego, ale ciekawskiego Internauty.
  • Po trzecie: wpisy o wydarzeniach i nowinkach są prowadzone regularnie, nawet w odstępie dwóch dni. Idealnie, aby odbiorca zdążył odwiedzić stronę i zatęsknił za kolejną porcją wrażeń. Rodzic na pewno czuje się w pełni doinformowany.
  • Po czwarte: wielkie brawa dla Pani Administratorki za dbałość o szczegóły i świeżość strony.
  • Po piąte: czytelność, czytelność, subtelność i jeszcze raz czytelność prezentowanych treści. Weźmy np. zakładkę Publikacje nauczycieli – pięknie poukładane informacje J.
  • Po szóste: urzekła nas renowacja URSUSA. Trzymamy kciuki i czekamy na relacje z akcji.

Z dumą przyznajemy tej witrynie oznaczenie strony miesiąca września 2016 i mamy nadzieję, że zapał z jakim prowadzicie swoją stronę nie zgaśnie, a nasza nagroda wzmocni tylko satysfakcję z Waszej pracy.

Z gratulacjami z Częstochowy

Zespół Szkolnastrona.pl