Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017 - Kartka z kalendarza - Szkolnastrona.pl

Pomoc techniczna

Telefon: 34 377 06 51

Obsługa klienta

Telefon: 34 377 06 50

Wyszukiwarka

Formularz wyszukiwania

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

24.06.2018

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018


Dziś 24 czerwca, zaczynamy długo wyczekiwane wakacje. Po trudnych 10 miesiącach w końcu mamy czas na odpoczynek. Wczoraj oficjalnie zakończyliśmy rok szkolny, a dziś możemy poświęcić cały wolny czas na rzeczy, które lubimy robić najbardziej. 

Po wczorajszych podniosłych apelach i łzawych pożegnaniach, dzisiaj możemy w pełni cieszyć się latem. Wielu z nas po wakacjach będzie musiało podjąć ważne decyzje. Jakie gimnazjum, lub liceum wybrać, jak mi pójdzie matura, na jakie chce iść studia i tym podobne. Mamy nadzieję, że każdy spełni swoje ambicje i zrealizuje swoje cele, ale pamiętajmy, żeby przede wszystkim robić to z czego czerpiemy satysfakcje i radość, a reszta sama się ułoży. Póki co jednak cieszmy się wakacjami i oderwijmy się od codzinnych problemów. 

Szkolnastrona.pl pozdrawia uczniów i pracowników placówek oświaty i życzy udanych, a przede wszystkim bezpiecznych wakacji.